Naslovna Vijesti Galerija Kontakt

ROKOVI POLAGANJA RAZREDNIH I PREDMETNIH ISPITA 2020.g.

Napomena: Prijava razrednih i predmetnih ispita do ponedjeljka, 05.06.2020.g.

- Polaganja razrednih i predmetnih ispita po rasporedu:

 

Nastavni  predmet

 

Razred

 

Povjerenstvo

Vrijeme održavanja ispita

Mjesto održavanja ispita

 

Hrvatski  jezik

    

     1C

Ivica Ninić

Linda Plenča Buva

Ljubica Erceg

15.06.2020. g.

(ponedjeljak)

u 09.00 h

 

uč. broj  11

 

Engleski jezik 

    

     1C

Ivica Ninić

Dunja Odak

Eleonora Rupić

16.06.2020. g.

(utorak)

u 09.00 h

 

uč. broj  11

 

Povijest

    

     1C

Ivica Ninić

Josip Friganović

Marija Jozić Mihaljević

17.06.2020. g.

(srijeda)

u 08.30 h

 

uč. broj  11

 

Vjeronauk

  

     1C

Ivica Ninić

Marija Jozić Mihaljević

Josip Friganović

17.06.2020. g.

(srijeda)

u 09.30 h

 

uč. broj 11

 

TZK

 

     1C

Ivica Ninić

Jakša Bego

Dražan Jakoliš

 

17.06.2020. g.

(srijeda)

u 10.30 h

 

Dvorana

 

Matematika

 

 

     1C

Ivica Ninić

Katarina Rajčić

Nediljko Sladić

18.06.2020. g.

(četvrtak)

u 08.30 h

 

uč. broj 11

 

Tehnička mehanika

 

 

     1C

Ivica Ninić

Boris Mrša

Nediljko Sladić

18.06.2020. g.

(četvrtak)

u 09.30 h

 

uč. broj 11

 

Tehnički materijali

 

 

     1C

Ivica Ninić

Boris Mrša

Nediljko Sladić

19.06.2020. g.

(petak)

u 08.30 h

 

uč. broj 11

 

Osnove brodogradnje

  

     1C

Ivica Ninić

Nediljko Sladić

Nives Juras J.

19.06.2020. g

(petak)

u 09.30 h

 

uč. broj 11

Nacrtna geometrija i tehničko crtanje,

Tehničko crtanje

 

     1C

Ivica Ninić

Nediljko Sladić

Nives Juras Jabuka

19.06.2020. g.

(petak)

u 10.30 h

 

uč. broj 11

Obrada materijala,

Tehnologija obrade materijala

   

      1C

Ivica Ninić

Nediljko Sladić

Ante Weissenberger

23.06.2020. g

(utorak)

u 08.30 h

 

 uč. broj 11  

Praktična nastava obrade materijala

   

      1C

Ivica Ninić

Nediljko Sladić

Ante Weissenberger

23.06.2020. g

(utorak)

u 09.30 h

radionica strojne obrade  

 

Elektrostrojarstvo

 

     1C

Ivica Ninić

Drago Arambašić

Darel Rak

24.06.2020. g.

(srijeda)

u 08.30 h

 

uč. broj 11

 

Birotehnika

 

     1C

Ivica Ninić

Sanda Njegić

Nataša Kulušić

24.06.2020. g.

(srijeda)

u 09.30 h

 

uč. broj 24


Napomena: Ispit iz predmeta Računalstvo po dogovoru s prof. Hadžićem

Prijava popravnih ispita u referadi škole srijedom do 12.06.2020.g. od 08.00 do 11.00 h

Anketa

Sviđa li ti se novi izgled stranice naše škole?